O nas

O nas

Elpower Work Service jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do rejestru agencji pod numerem 22956.

Misją Naszą jest wsparcie klientów w zakresie selekcji i rekrutacji kandydatów na określone stanowiska jak i pomoc w wyszukiwaniu miejsc pracy dla potencjalnych pracowników, którzy się do Nas zgłaszają.

Dążymy do tego aby Nasza współpraca dawała korzyści każdej ze stron dzięki  oszczędności czasu, który Państwo uzyskują, minimalizacji formalności oraz wysokiej skuteczności w doborze personelu.

Elpower Work service zajmie się również outsorcingiem kadrowo-płacowym. Dlatego też, aby maksymalnie ułatwić Państwu współpracę, Elpower Work service świadczy również usługi outsorcingu pracowniczego.

Agencja zatrudnienia Elpower

GWARANCJA LEGALIZACJI

Współpracując z Nami mają Państwo gwarancję legalności procedur, dokumentacji i wszelkich działań związanych z pozyskiwaniem pracownika zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Agencja zatrudnienia Elpower

FORMALNOŚCI-ZROBIMY TO ZA CIEBIE

Zdajemy sobie sprawę, że biurokracja i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracownika, a zwłaszcza zagranicznego bywają żmudne i uciążliwe.

Dlatego też, aby maksymalnie ułatwić Państwu współpracę, Elpower Work service świadczy również usługi outsorcingu pracowniczego.

Agencja zatrudnienia Elpower

PROCES REKRUTACJI

Nie ma nic prostszego!

Skontaktuj się z Naszym konsultantem,  prześlij profil kandydata, a my zajmiemy się resztą.